AktualnościOgłoszenia parafialne

XX Niedziela Zwykła – 18 sierpnia AD 2019. Ogłoszenia parafialne.

 1. Dzisiaj gościmy p. Mikołaja Wełnica, kleryka 2 roku w seminarium w Parmie we Włoszech; autora książek o bł. Siostrze Sancji, która pracowała w Poznaniu, zmarłej w czasie minionej wojny. Po mszy św. będziemy mieć okazję uczcić relikwie s. Sancji.
 2. Dziś także ostatni dzień zapisów na wycieczkę do Wieliczki 31.08. wiadomości u ks. Marcina lub na kiermaszu.
 3. Zapraszamy dzieci na kolejny wtorek z Bogiem. Zapisy w zakrystii, wyjście o godz. 9.00.
 4. W kalendarzu liturgicznym wspominamy w tym tygodniu:
  we wtorekśw. Bernarda, Op. i DK,
  w środęśw. Piusa X, Pap.,
  w czwartekNMP Królowej,
  w sobotęśw. Bartłomieja, Ap., patrona wikariuszy. Pamiętajmy w naszych modlitwach o ks. Marcinie oraz wszystkich wikariuszach.
 5. Do końca wakacji codzienne msze św. o godz. 8.00 oraz 18.00. W piątek adoracja Najśw. Sakramentu po mszy wieczornej do godz. 19.30 z okazją do spowiedzi św. i koronką do Miłosierdzia Bożego. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu we wtorek i środę od godz. 17.00 do 17.30.
 6. Solenizantom i jubilatom składamy życzenia opieki Matki Bożej oraz świętych Patronów. Ks. Michał w środę obchodzić będzie dzień swych urodzin. Zachęcamy do modlitwy za Jubilata jako wyraz naszej wdzięczności za Jego posługę w naszej parafii.
 7. Zapraszamy także do czytania prasy katolickiej, słuchania radia Emaus oraz odwiedzenia kiermaszu przy biurze parafialnym.
 8. Dnia 2.09.br, mija 30 rocz. poświecenia placu budowy i mszy św. rozpoczynającej budowanie nasze Parafii ; zapraszamy 2. 09.19 na mszę św. o godz. 19:00 , od godz. 18:00 – adoracja Najświętszego Sakramentu – zapraszamy
 9. Po swoją nagrode do Pana odszedł:
  śp. Zbigniew Siwek l. 65 OB.74 msza św. we wtorek o godz.9:00 pogrzeb w czwartek o godz 11:10 na Junikowie,
  Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, 
  a światłość wiekuista niechaj mu świeci.
  Niech odpoczywa w pokoju wiecznym.
  Amen.