AktualnościIntencje

Intencje. 29 sierpnia – 5 września A.D. 2021

XXII Tydzień Zwykły
29.08 Niedziela
 7:30+ Eugenia, Tadeusz Koczanowie
 9:00
  1. + Irena Cieślik
  2. + Michał Walczak – od lokatorów z wejścia 26
 10:30
  1. + Barbara Zgoła – od Małgorzaty i Piotra z rodz.
  2. + Andrzej Giel w 20 rocz. śmierci
 12:00
  1. I rocznica I Komunii św.2020.
  2. Maria i Jan w 42 rocz. ślubu z podzięk. za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
 20:00+ Helena, Zenon, Marian Wrocińscy, + Feliks, Kazimierz, Mariusz Tyranowscy, + Marian Lankiewicz, + Jerzy Rochowski
30.08 Poniedziałek
 8:00+ Irena Cieślik
 18:00
  1. Krystyna i Andrzej w 52 rocz. ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i matczyną opiekę dla całej rodziny
  2. Agnieszka i Krzysztof w 8 rocz. ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
  3. + Halina Bielicka – od Violetty i Macieja z rodz.
31.08 Wtorek  
 8:00+ Irena Cieślik – od sąsiadów z wejścia 75
 18:00
  1. + zm. z rodz. Strugarek
  2. + Bogumiła Krakowska
  3. + Józef Ratajski – od grupy gospodarczej naszej parafii
01.09 Środa  
 8:00
  1. + Janina Smorczyńska w 11 rocz. śmierci – od córki
  2. Kl.7 i 8
 9:00w int. uczniów i nauczycieli z okazji nowego roku szkolnego kl.4 – 6
 11:00Kl. 1 – 3
 18:00
  1. + Eugeniusz Rokicki w 2 rocz. śmierci
  2. + Maria Michalczyk
  3. + Janina, Jan, Ryszard, Zbigniew Fogt
02.09 Czwartek
 8:00
  1. + Lucyna Ewald
  2. + Maria Michalczyk
 18:00
  1. + Krystyna, Stefan Urbaniak
  2. Jan Wosewicz z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia
  3.  Grażyna Krysztofiak i Marcin Zastawny z prośbą o Boże błogosławieństwo w pracy na rzecz osiedla Orła Białego
  4. o nowe powołania kapłańskie z naszej parafii
03.09 Piątek – św. Grzegorza Wlk., Pap., DK
 8:00w int. chrześniaków o Boże błogosł. i potrzebne łaski – od ojca chrzestnego
 17:00+ Aniela, Kazimierz Urbaniak
 18:00
  1. + Maria Michalczyk
  2. + Marek Kortus – od Beaty i Mariusza
  3. + Stefan w 4 i + Katarzyna w 3 rocz. śmierci
 20:00+ Marek Rosada – od syna Michała z rodz.
04.09 Sobota
 8:00
  1. Elżbieta i Adam w rocz. ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
  2. za dusze w czyśćcu cierpiące
 10:30msza chrzcielna
 12:00Maria i Eugeniusz w 50 rocz. ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
 18:00
  1. + Wiesław Borciuch – od syna Macieja z rodz.
  2. + Eugeniusz Brud – od szwagierki Stanisławy
  3. + Maria Michalczyk
05.09 Niedziela
 7:30
  1. rez.
  2. + Bartłomiej w 6 rocz. śmierci i + Michał Walczakowie
 9:00
  1. + Zbigniew Święcicki w 10 rocz. śmierci i zm. z rodz.
  2. + Leszek, Leon Ślachciak, + Cecylia, Feliks Grzegorzewscy
  3. + zm. rodzice: Wanda i Florian oraz + Janina
 10:30
  1. + Maria Michalczyk
  2. + Helena, Stanisław Wojciechowscy
  3. + zm. z rodz. Zbierskich
 12:00
  1. Anna z ok. urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
  2. Magdalena i Rafał oraz ich dzieci z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski – od rodz. Budzińskich
  3. Zdzisław w 90 rocz. urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego
 20:00+ Jan, Maria Śliczner