AktualnościIntencje

Intencje. 10 stycznia A.D. 2021

I Tydzień Zwykły
10.01 Niedziela – Święto Chrztu Pańskiego
J7:30+ Wanda i Jan Skotarczak
   9:00
  1. + Franciszek Klepacki w 1 r. śm. – od żony z synem i córki z mężem
  2. + Zbigniew Mrówczyński od  od Marioli i Romana Koniecznych oraz Ireny Grochulskiej
 10:30
  1. + Sławomir Szot – od siostry Kingi z mężem i dziećmi
  2. + Donata Małecka, Czesław Małecki – od córki i synów z rodzinami
  3. + Zdzisław Bokś w 15 r. śm. – od żony z dziećmi …
 12:00Za Ojczyznę i polskie rodziny
 18:00Kolęda  – za parafian
 20:00+ Anna Czajkowska
11.01 Poniedziałek
 8:00
  1. + Anna Czajkowska
  2. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla pracowników KAS
 8:30+ Krzysztof Zdzisław Zgórz – pog  – Miłost,
 11:00+ Juliusz Kwiatkowski –  pog ;  Swarzędz Gortatowo – 13
  18:00
  1. Kolęda  – za parafian
  2. + Maria Kujawska w 8 r. śm.
  3. + Zygmunt Pietraszek od lokatorów
  4. + Wojciech, Antonina Paszkowscy i zmarli z rodzin Paszkowskich, Zarzecznych, Krawczyków, Tomczyków
12.01 Wtorek
 8:00+ Anna Czajkowska
 12:30+ Jacek Stefan Nowak – pog – Junik
 18:00
  1. + Leszek Ślusarek – od siostry z mężem i rodziną
  2. + Wojciech, Antonina Paszkowscy i zmarli z rodzin Paszkowskich, Zarzecznych, Krawczyków, Tomczyków
  3. Z ok.  70 ur  Danuty z podzięk . za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
  4. Kolęda  – za parafian
13.01 Środa
 8:00+ Wanda Wolkiewicz w 7 r. śm.  – od syna Andrzeja
 9:00+ Janina Gaczek –   pog Nowina – 11
 16:00+ Stanisław Dąbrowski –   pog – Miło.
 18:00
  1. + Anna Czajkowska
  2. + Janina Tomaszewska – od lokatorów
  3. + Zygmunt Pietraszek – od sąsiadów Oli i Tadeusza Walczak
  4. Kolęda  – za parafian
14.01 Czwartek
 8:00+ Stanisława Pilarczyk
  18:00
  1. + Anna Czajkowska
  2. + Konrad Rożek – od Bolesławy Tomaszewskiej z rodziną
  3. + Grzegorz Bogdański – od Danuty i Jacka
  4. Kolęda  – za parafian
15.01 Piątek
  8:00+ Anna Czajkowska
  9:30+ Paweł Szlandrowicz – pog.Miło.
  10:00+ Maria Koczorowska –   pog.Miło.
   18:00
  1. + Kryszyna Sobisiak – od lokatorów z wejścia nr 23
  2. + Urszula Kosicka – od wnuka Macieja
  3. + Wojciech, Antonina Paszkowscy i zmarli z rodzin Paszkowskich, Zarzecznych, Krawczyków, Tomczyków
  4. Kolęda  – za parafian
16.01 Sobota
 8:00+ Anna Czajkowska
 18:00
  1. + Marianna Bochyńska – od Teresy Frąckowiak z rodziną
  2. + Grzegorz Bogdański – od rodziny Bereszyńskich
  3. + Anastazja w 50 r. śm. Kazimierz i Bernard Nowak
  4. Kolęda  – za parafian
17.01 Niedziela
 7:30+ Pelagia, Antoni, Czesław, Bartkowiak, Bolesława, Kazimierz Michalak, Aniela Łukaszewska
 9:00
  1. ++ Zmarli rodzice: Teresa i Zygmunt
  2. + Barbara Zgoła – od Renaty, Wioletty i Macieja
 10:30
  1. + Jan, Helena Fiedler i zmarli z rodziny, Marian, Pelagia, Józef Gurbada
  2. + Adam Słoma
 12:00
  1. W intencji naszych Szafarzy z podziękowaniem za ich posługę i obecność oraz prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
  2. z ok. im. dla Włodka
 18:00Kolęda  – za parafian
 20:00+ Anna Czajkowska