Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 24 listopada AD 2019. Ogłoszenia parafialne.

 1. Dzisiaj przypada patronalne święto Akcji Katolickiej. Wszystkim członkom życzymy obfitości Bożych darów i zapraszamy nowe osoby do tej wspólnoty.
 2. Również dzisiaj o godz. 15.00 kolejne spotkanie Duszpasterstwa Małżeństw. Zapraszamy małżeństwa w każdym wieku. Można przyjść z dziećmi, którymi podczas spotkania zajmie się młodzież z Duszpasterstwa św. Mateusza.
 3. W poniedziałek o g. 19:30 – Rada Konsultorów
 1. We wtorek o godz. 19.00 katecheza dla młodzieży męskiej klas VIII szkoły podstawowej.
 2. Wspólnota Żywego Różańca ma spotkanie w środę o g.17:30 – różaniec; msza św; spotkanie  – Gościmy Moderatora Różańca x Kan Jana Glapiaka
 3. Spotkanie Duszpasterstwa św. Mateusza w czwartek o godz. 19.00. Zapraszamy młodych do budowania wspólnoty.
 4. W tym roku z daniny diecezjalnej wywiązało się 887 rodzin  na 3250 w parafii Dodatkowo wsparło naszą Wspólnotę z racji 2 niedzieli miesiąca – 16 rodzin. Niech dobry Bóg wynagradza darczyńcom. – Bóg zapłać
 5. U św. Mateusza – W sobotę o godz.18.45 zapraszamy na Koncert towarzyszący Konkursowi Grand Prix Polskiej Chóralistyki im. Stefana Stuligrosza, na którym wystąpią: Chór Męski “Kompanii Druha Stuligrosza”, Poznański Chór “Polihymnia” oraz nasz chór parafialny.
 6. W dniach 8 i 9.XII. x biskup Grzegorz Balcerek dokona kanonicznej wizytacji naszej parafii. Program podamy za tydzień.
 7. Solenizantom i jubilatom życzymy opieki Matki Bożej i świętych patronów.
 8. Za tydzień Caritas przeprowadzać będzie zbiórkę na pomoc świąteczną ubogim.
 9. Zachęcamy do słuchania radia Emaus, czytania prasy katolickiej, oraz odwiedzenia kiermaszu przy biurze parafialnym. Do nabycia świece Caritas i opłatki.
 10. Po swoją nagrodę odeszli od nas:
 • śp. Ryszard Kobryń l. 70 z OB. 54. Msza św. pogrzebowa w środę o godz. 10.00. Pogrzeb na Górczynie o godz. 12.00.
 • śp. Zbigniew Płóciennik l. 68 z OB. 12. Msza św. pogrzebowa w środę o godz. 11.30. Pogrzeb na Miłostowie od ul. Warszawskiej o godz. 13.30  Dobry Jezu..