XXIX Niedziela Zwykła 20.X.2019 Ogłoszenia parafialne

1. Za tydzień wolontariat „Leczymy z misją” podzieli się z nami doświadczeniem swego wyjazdu. Przed kościołem zbiórka na misję.
2. Młodzież z Duszpasterstwa św. Mateusza zebrała 2570 zł. Bóg zapłać za wsparcie remontu i wyposażenia salki Duszpasterstwa.
3. Małżeństwa pragnące pogłębić swoją relację oraz relację z Bogiem zapraszamy na I spotkanie Duszpasterstwa Małżeństw w niedzielę o godz. 15.00 do salki parafialnej.
4. We wtorek o godz. 19.15 katecheza dla młodzieży męskiej i żeńskiej klas VIII. Prosimy młodzież o przyniesienie długopisów oraz o zapoznanie się z ogłoszeniami na stronie internetowej parafii w zakładce sakramenty/bierzmowanie.
5. Spotkanie z KKK w środę o godz. 18.45 ks. Radek serdecznie zaprasza.
6. Spotkanie Duszpasterstwa św. Mateusza w czwartek o godz. 19.00.
7. Różaniec: dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17.00. Dla młodzieży i dorosłych od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy św. ok. godz. 18.30. Natomiast w sobotę o 17.30, a w niedzielę o 19.30. Zapraszamy serdecznie wszystkich parafian do wspólnej modlitwy.
8. Wymienianki za zmarłych z dowolną ofiarą: jednorazowe wrzucamy do skarbony, a roczne zgłaszamy w biurze parafialnym. Kartki do wypisywania przy zakrystii.
9. Dzisiaj zbiórka przed kościołem na odnowienie prezbiterium małej kaplicy.
10. Spotkanie Rady Duszpasterskiej 28 października ok. godz. 19.15 – po różańcu.
11. Solenizantom i jubilatom życzymy opieki Matki Bożej i świętych patronów.
12. Czytajmy prasę katolicką, słuchajmy radia Emaus. Zapraszamy również do sklepiku przy biurze parafialnym.