XIX Niedziela Zwykła – 11 sierpnia AD 2019. Ogłoszenia parafialne.

 1. Dziś II niedziela miesiąca. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich, którzy swą modlitwą i ofiarą wspomagają naszą wspólnotę.
 2. W poniedziałek próba chóru o godz. 19.00.
 3. Zapraszamy dzieci na kolejny wtorek z Bogiem. Zapisy w zakrystii, wyjście o godz. 9.00.
 4. W kalendarzu liturgicznym wspominamy w tym tygodniu:
  w środęśw. Maksymiliana M. Kolbego, K. M.,
  w piątekśw. Stefana Wegierskiego
  w sobotęśw. Jacka, K.
 1. W czwartek przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP. W naszym kościele msze św. według porządku niedzielnego. Święcimy także wiązanki ziół i kwiatów, które można nabyć za dobrowolną ofiarą przed kościołem. Matkom Żywego Różańca dziękujemy za ich przygotowanie. Po każdej mszy św. także zbiórka na potrzeby Caritas archidiecezji.
 2. W tym dniu na mszy św. o godz. 15.00 p. Maciej Grosz, nasz parafialny organista, zwiąże się ślubem z p. Martyną Magdziarz, również naszą organistką. Na nowej drodze życia życzymy wszelkiego Bożego błogosławieństwa, opieki NMP i św. Mateusza. Szczęść Boże!
 3. Pielgrzymka do św. Józefa i na Jasną Górę 6/7 .10.br – zapisy na kiermaszu oraz wyjazd do Wieliczki 31.08 informacje u x Marcina i na kiermaszu
 4. Za tydzień gościmy pana Mikołaja Wełnic – autora książki o bł siostrze Sancji.
 5. Są jeszcze wolne intencje mszy św. porannych lub wieczornych. Zachęcamy do ich zamawiania za zmarłych, z okazji rocznic małżeńskich lub rodzinnych, imienin, urodzin lub innych.
 6. Solenizantom i jubilatom składamy życzenia opieki Matki Bożej oraz świętych Patronów. Zapraszamy także do czytania prasy katolickiej, słuchania radia Emaus oraz odwiedzenia kiermaszu przy biurze parafialnym.