XVIII Tydzień zwykły – 5 sierpnia AD 2018. Ogłoszenia parafialne.

 

  1. Panu Bogu i NMP powierzamy z wdzięcznością wszystkich Parafian, którzy wspierali uczestników 16 biegowej pielgrzymki na Jasną Górę. Niech Pan Bóg wszystkim błogosławi a Matka Najświętsza wspiera i opieką darzy!
  2. Zachęcamy Parafian do modlitwy o deszcz i dobre urodzaje. Panująca susza nakazuje zwrócenie się do Boga z prośbą o łaskę tak potrzebnego deszczu, by nie zmarniały plony ziemi i efekty pracy rolników.
  3. Rozpoczęliśmy także sierpień, miesiąc modlitw o trzeźwość narodu. Zachęcamy zarówno do modlitwy, trzeźwości lub wstrzemięźliwości od napojów alkoholowych w intencji osób uzależnionych.
  4. W czasie wakacji codzienne msze św. o godz. 8.00 oraz 18.00. Spowiedź pół godz. przed mszą. W piątki adoracja Najśw. sakramentu po mszy wieczornej do godz. 19.30 z okazją do spowiedzi św. Biuro parafialne czynne we wtorki i środy od godz. 17.00 do 17.30.
  5. Zapraszamy dzieci na kolejny wtorek z Bogiem. Zapisy w zakrystii. Wyjście o godz. 9.00 poprzedzone modlitwą w kaplicy św. Józefa.
  6. W ramach wtorku z Bogiem w dniu 14.sierpnia będzie wyjazd dla dzieci do wrocławskiego ZOO i Afrykarium. – wyjazd dofinansuje Rada Osiedla – rodzice dopłacają 65 zł. aby wyjazd doszedł do skutku musi być przynajmniej 20 chętnych. Zapraszamy.
  7. Solenizantom i jubilatom składamy życzenia opieki Matki Bożej oraz świętych Patronów.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, w tym zwłaszcza Przewodnika Katolickiego, słuchania radia Emaus oraz odwiedzenia kiermaszu przy biurze parafialnym.