XVI Tydzień zwykły – 22 lipca AD 2018. Ogłoszenia parafialne.

 

  1. Dziś rozpoczęcie Ogólnopolskiego Tygodnia św. Krzysztofa, podczas którego podejmowane są inicjatywy na rzecz bezpieczeństwa na drogach. MIVA Polska zachęca do udziału w akcji św. Krzysztofa – 1 gr.za 1 km bez wypadku na środki transportu dla misjonarzy. Zapraszamy na mszę św. z okazji św. Krzysztofa w środę o godz. 18.00. Po mszy św. błogosławieństwo kierowców i pojazdów. Błogosławieństwo kierowców i pojazdów również w niedzielę 29.07. po każdej mszy świętej.
  2. Spotkanie wyjeżdżających w Bieszczady we wrześniu we wtorek o godz.18.30.
  3. Zapraszamy dzieci na wtorki z Bogiem. Zapisy w zakrystii po niedzielnych Mszach świętych. Wyjścia o godz. 9.00 po wspólnej modlitwie w kaplicy św. Józefa.
  4. Organizujemy wyjazd do wrocławskiego Zoo i Afrykarium w dniu 14 sierpnia. Koszt wyjazdu 90 zł dzieci, a 100 zł dorośli. Zapisy w sklepiku parafialnym.
  5. Organizujemy 2 lub 3 dniowy spływ kajakowy w zależności od ilości chętnych w cenie 100 lub 150 zł w dniach 16-18 sierpnia. Zgłoszenia u ks. Marcina.
  6. Ponawiamy prosbę – prosimy o pomoc w przygotowaniu obiadów – inf. u ks. prob.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, w tym zwłaszcza Przewodnika Katolickiego, słuchania radia Emaus oraz odwiedzenia kiermaszu przy biurze parafialnym.
  8. W poniedziałek wspomnienie św. Brygidy – Patronki Europy, we wtorek św. Kingi, w środę św. Krzysztofa i św. Jakuba Apostoła. W czwartek rodziców NMP – Joachima i Anny
  9. Solenizantom i jubilatom składamy życzenia opieki Matki Bożej oraz świętych Patronów.