AktualnościIntencje

Intencje. 26 września – 3 października A.D. 2021

XXVI Tydzień Zwykły
26.09 Niedziela
 7:30
  1. + Danuta Kowalska
  2. zm. z rodz. Paszko: + Helena w 4, + Kazimierz w 15, + Jan w 11, + Feliks w 5, + Elżbieta w 11, + Jolanta w 16 rocz.  + Stanisław Nawrocki – 3 rocz.  
 9:00
  1. + Maria Michalczyk
  2. + Michał w 30 rocz. śmierci, Cecylia i zm. z rodz. Górnych
  3. + Jadwiga w 100 rocz. urodzin, + Jerzy w 12 rocz. śmierci
 10:30
  1. Gabriela w 5, Julianna w 2, Zuzanna w 9 rocz. urodzin z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo
  2. + Eugeniusz Brud – od chrześniaka Macieja
  3. + Anna Oleszczyk
 12:00
  1. Jolanta i Kazimierz w 52 rocz. ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i potrzebne łaski
  2. Jakub w 18 rocz. urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
  3. o Boże błogosławieństwo dla dr. Andrzeja i rodziny
  4. + Tomasz Staniek
  5. + Barbara, Stefan Stuligrosz – od Poznańskich „Słowików”
  6. O Boże błog.dla Chóru Poznańskie Słowiki w nowym sezonie artystycznym Filharmoni Poznańskiej x Zbigniew Knop
 20:00+ Regina Głowacka – od rodziny
27.09 Poniedziałek – św. Wincentego à Paulo K.
 8:00
  1. + Jerzy Łakomy – od siostry Wandy z dziećmi i wnukami
  2. + Anna Oleszczyk
 18:00
  1. + Maria Michalczyk
  2. + Stanisław i Eleonora Gałęscy w 25 i 40 rocz. śmierci; + Regina Śmiglak
  3. + Elżbieta Schraube – od brata Henryka
28.09 Wtorek – św. Wacława M.
 8:00
  1. + Marian Bąkowski – od brata Jacka z żoną
  2. + Anna Oleszczyk
 10:30+ Adam Górzyński – msza pogrzebowa
 18:00
  1. + Maria Michalczyk
  2. + Aleksandra Engler – od siostry Heleny z rodz.
  3. + Wanda Chmielewska – od Dyrekcji i Pracowników przedszkola nr 20
29.09 Środa – śś. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
 8:00
  1. + Maria Michalczyk
  2. + Anna Oleszczyk
 18:00
  1. w int. wspólnoty Żywego Różańca
  2. + Bożena, Michał Kozłowscy – od syna z rodz.
  3. + Henryka Zjeżdżałka, + Elżbieta Czekała – od XI Róży
  4. + Anna Skowrońska w 5 rocz. śmierci i zm. z rodziny
30.09 Czwartek – św. Hieronima K i DK
 8:00
  1. + Maria Michalczyk
  2. + Anna Oleszczyk
 18:00
  1. + Łukasz
  2. + Bogumiła Mrówczyńska – od Marioli i Ireny
  3. + Joanna, Stanisław Kowalak
  4. + Feliks Kowalski w 6 rocz. śmierci – od żony, córki i syna
01.10 Piątek – św. Teresy od Dz Jez. adr; – J  spow; 16:30 – 17; 17:30 – 18;18:30 – 20.
 8:00+ Kazimiera, Władysław Czub
 17:00+ Anna Oleszczyk
 18:00
  1. z podziękowaniem za otrzymane łaski, życie, wiarę i zdrowie z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
  2. + Józef Ratajski – od Małgorzaty i Zbigniewa
  20:00 
02.10 Sobota – śś. Aniołów Stróżów
 8:00
  1. + Zbigniew i zm. z rodz.
  2. Edmund z podziękowaniem za otrzymane łaski, życie, wiarę i zdrowie z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego
 10:00Maturzyści z rocznika Ks. Proboszcza
 18:00
  1. w int. dzieci i wnuków o potrzebne łaski
  2. + Bogdan Draszczyk – od brata Kazimierza z rodz. i teściową
  3. + Marian Bąkowski – od rodz. Sikorskich
  4. + Anna Oleszczyk
03.10 Niedziela
 7:30
  1. + Teresa Grześkowiak
  2. + Anna Oleszczyk
 9:00
  1. + Jerzy Noweta – od kuzynki Bożeny Wolskiej z rodz.
  2. + Marcin Kubiak – od Malwiny i Piotra z przyjaciółmi
  3. + Krystyna Pazdro w 1 rocz. śmierci – od najbliższej rodziny
  4. + Janina Bieda w 7 rocz. śmierci
 10:30
  1. + Andrzej Szaroleta w 3 rocz. śmierci – od żony i synów
  2. + Wojciech Walkowiak – od żony, synów, synowej i wnuków
  3. + Roman Kaźmierczak, + Gertruda, Stanisław Hottmann, + Bronisława,                Joachim Kaźmierczak – od rodziny
 12:00
  1. Patrycja i Marcin w 4 rocz. ślubu z podzięk . za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
  2. Agata i Tomasz w 5 rocz. ślubu z podzięk. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
  3. Helenka, Hania i Antek w 1 rocz. urodzin z podzięk. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
  4. O Boże błog .dla Michała
 20:00+ Maria Piechowiak – od siostry Danuty