AktualnościIntencje

Intencje. 20-27 czerwca A.D. 2021

XII Tydzień Zwykły
20.06 Niedziela
 7:30W intencji Alicji i Elizy o Boże błogosławieństwo i opiekę matki Bożej
 9:00
  1. + Albin Samolczyk
  2. + Roman Filipczak
  3. + Stanisław Grzesik – od brata Ryszarda z rodziną
 10:30
  1. + Sławomir Szot – od cioci Janiny z rodziną
  2. ++ zmarli z rodzin Krzyszkowiaków, Duszyńskich, Hądzlow i  Bukowiaków – od Wandy z rodziną
  3. + Henryk Kuźniarek
 12:00
  1. W int  Teresy z prośba o dalsze Boże błogosław .i opiekę Matki Bożej
  2. O zdrowie i Boże błogo.  dla rodziny Matysków i krewnych z rodziny
 20:00+ Jerzy Maćkowiak – od Violetty i Macieja z rodziną
21.06 Poniedziałek
 8:00
  1. + Albin Samolczyk
  2. + Henryk Kuźniarek
 18:00
  1. + Elżbieta Czekała – od lokatorów z wejścia nr 25
  2. + Henryka Zjeżdzałka – od sąsiadów z wejścia nr 3
  3. Z podziękowaniem za powrót do zdrowia Macieja oraz za wszystkich, którzy wspierali Go  i Jego rodzinę w czasie choroby
22.06 Wtorek
 8:00
  1. + Albin Samolczyk
  2. W int.Mai z okazji 17 ur. z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
 18:00
  1. W intencji ks. Proboszcza oraz zelatorów: Ireneusza, Wandy i Wiesławy z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
  2. + Henryk Kuźniarek
  3. + Janina i Jan Czarneccy – od córki i zięcia
  4. + Mieczysław
23.06 Środa
 8:00
  1. + Za dusze w czyśćcu cierpiące
  2. + Albin Samolczyk
  3. + Henryk Kuźniarek
 18:00
  1. + Wanda i Jan Skotarczak
  2. + Roman Kaźmierczak – od córki Beaty z rodziną
  3. + Edward w 26 r. śm, – od żony z rodziną
  4. + Urszula i Edward Zbierscy – od syna Mieczysława z rodziną
24.06 Czwartek
 8:00
  1. + Jan i Krystyna Walachowscy
  2. + Albin Samolczyk
 18:00
  1. + Henryk Kuźniarek
  2. + Sylwia i Jan Nowakowie – od wnuczki Natalii i prawnuczka Dawida
  3. + Józef Kmieciak – od sąsiadów z wejścia nr 119
  4. + Jan, Regina, Andrzej Anyrz
25.06 Piątek
 8:00
  1. W 84 rocz. ur. Władysławy z prośbą o zdrowie i opiekę Matki Bożej
  2. + Albin Samolczyk
 9:00Zakończenie  Klas 1-3
 10:30Zakończenie Klas 4-7
 18:00
  1. + Henryk Kuźniarek
  2. + Felicja Czubaszewska w 5 r. śm.
  3. + Marta Potapow w 2 r. ++ z rodzin Potapow, Wielgusów i Jeżewskich
  4. + Elżbieta Czekała  – od koleżanki Bożeny Lankiewicz
 20:00Zakończenie Klas 8
26.06 Sobota
 8:00
  1. + Albin Samolczyk
  2. + Henryk Kuźniarek
 11:00Chrzest: Emilia Kmieciak
 16:00Ślub: Beata Krawczyk – Łukasz Frątczak
 18:00
  1. + Maria Leiszner w 20 r. śm. – od syna, synowej i wnuczki
  2. + Natalia Przybylska – od Magdaleny i Adrianny
  3. + Marian Henzel – od siostrzenicy Janiny z rodziną
27.06 Niedziela
 7:30
  1. + Albin Samolczyk
  2. ++ Zmarli rodzice, rodzeństwo oraz zmarli z rodziny Poprawskich
 9:00
  1. + Janina i Michał, Józef i Sabina – od dzieci
  2. W int  Beaty, Tomasza, Klary, Kacpra z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośba o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
  3.  +Władysław, Prakseda
  4. + Henryk Kuźniarek
 10:30
  1. + Seweryna Palicka w 9 r. śm. Czesław Palicki
  2. W 1 rocz. ur. Elizy z podzięk  za otrzymane łaski i prośba o dalsze Boże błogosławieństwo
  3. Z okazji 5 rocznicy ślubu Izabeli i Mirosława z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośba o dalsze Boże błogosławieństwo
 12:00O zdrowie, Boże błogosław. i opiekę NMP dla Marii – od córki Katarzyny
 20:00+ Zbigniew Pięta w 3 r. śm,