AktualnościOgłoszenia parafialne

XXVIII Niedziela Zwykła – Ogłoszenia parafialne 13-20.X.2019

1. Dzisiaj II Niedziela Miesiąca – dziękujemy Panu Bogu za wszystkich, którzy wspierają modlitwą i ofiarą naszą parafię. Odnawiamy prezbiterium w małej kaplicy – za tydzień zbiórka na ten cel.
2. Obchodzimy XIX Dzień Papieski. Przed kościołem zbiórka na Fundacje Dzieło Nowego Tysiąclecia.
3. Młodzież z Duszpasterstwa św. Mateusza rozprowadza kremówki. Dochód z kremówek młodzież przeznaczy na remont i wyposażenie salki młodzieżowej. Życzymy wszystkim parafianom i gościom smacznego i dziękujemy za wsparcie tej inicjatywy.
4. We wtorek 15 października wyrusza Pielgrzymka do Ziemi Świętej. Zbiórka pielgrzymów o godz. 9.00. Msza św. na rozpoczęcie pielgrzymowania, a następnie transfer na lotnisko. Pielgrzymom życzymy głębokich przeżyć i umocnienia wiary.
5. Spotkanie z Biblia w środę o godz. 18:45 x Janusz zaprasza.
6. Biuro parafialne w czwartek nie będzie otwarte – przepraszamy
7 W poniedziałek Dzień Edukacji Narodowej –Nauczycielom, Wychowawcom, Pracownikom Oświaty życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej. Wszystkich zapraszamy do wspólnej modlitwy na różańcu.
8. W piątek wspominamy św. Łukasza patrona służby zdrowia – Pracownikom Służby Zdrowia życzymy wielu łask za przyczyną św. Łukasza na drodze tego pięknego powołania. Odpust na os. Rusa w niedzielę o godz. 12.30.
9. Różaniec dla dzieci pn-pt o godz. 17.00. Różaniec w soboty i niedziele przed wieczorną Mszą św.- sobota 17.30, niedziela 19.30. Od 1-19 października różaniec od pn-pt o godz. 20.30. Zapraszamy serdecznie.
10. Chórek dla dzieci w środę o godz. 16.30
11. Czytajmy prasę katolicką i słuchajmy radia Emaus. Zapraszamy na kiermasz przy biurze parafialnym.
12. Jubilatom i solenizantom życzymy opieki Matki Bożej i świętych patronów.
13. Odeszli od nas:
śp. Marian Andrzejak l. 67, z OB 44 pogrzeb odbył się w piątek,
śp. Stanisława Gołembowska l. 96, z OB 31 pogrzeb odbył się w piątek. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …