XXXIV Tydzień zwykły – 25 listopada AD 2018. Ogłoszenia parafialne.

 Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

 1. Dziś patronalne święto Akcji Katolickiej – wszystkim członkom AK życzymy wiele darów Ducha Świętego – zapraszamy nowe osoby do tej wspólnoty.
 2. Wspólnota Żywego Różańca spotyka się w środę o godz. 17.30. Gościć będziemy moderatora diecezjalnego Żywego Różańca ks. kan. Jana Glapiaka. Po Mszy św. spotkanie wspólnoty.
 3. We wtorek o godz.19.00 spotkanie młodzieży żeńskiej z klas VIII szkoły podstawowej przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
 4. W sobotę 1 sobota miesiąca modlitwy do serca NMP i różaniec po porannej mszy św.
 5. W sobotę 1 grudnia o godz. 18.45 po Mszy św. w naszym kościele Grand Prix Polskiej Chóralistyki im. Stefana Stuligrosza. Wystąpią chór Gloria Dei z par. Matki Bożej Pocieszenia pod dyrekcją pana Macieja Molewskiego, Poznański Chór Polihymnia pod dyrekcją pana Tomasza Dzięcioła, Dziecięcy Chór La Musica z Lublina pod dyrekcją Zdzisława Ohara oraz nasz Chór Parafialny pod dyrekcją pana Macieja Grosza. Zapraszamy wszystkich parafian na to wydarzenie.
 6. Spotkanie Duszpasterstwa św. Mateusza w czwartek o godz.19.00. serdecznie zapraszamy do budowania wspólnoty.
 7. Spotkanie Rady Konsultorów w czwartek o g. 19:00
 8. Za tydzień I Niedziela Adwentu rozpoczynająca czas radosnego oczekiwania na przyjście Zbawiciela.
 9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i słuchania radia Emaus. Oraz zapraszamy na kiermasz przy biurze parafialnym. Jest Mały Przewodnik z owieczką Magdą.
 10. Solenizantom i jubilatom składamy życzenia opieki Matki Bożej oraz świętych Patronów. W środę imieniny obchodzi ks. bp Zdzisław Fortuniak pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
 11. Po swoją nagrodę do Pana odeszli od nas:
  śp. Marian Kmieć l. 78 z OB. 71, pogrzeb odbył się w czwartek,
  śp. Bernadeta Ćwikła l. 77 z OB. 75 pogrzeb odbył się w czwartek,
  śp. Jerzy Wilczyński l. 77 z OB. 49. Msza św. pogrzebowa będzie we wtorek o godz.11.30. Pogrzeb na Miłostowie od ul. Gnieźnieńskiej o godz. 13.30. 

  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, 
  a światłość wiekuista niechaj im świeci.
  Niech odpoczywają w pokoju wiecznym.
  Amen.