II Niedziela zwykła – 14 stycznia AD 2018. Ogłoszenia parafialne.

          

 1. W II niedzielę miesiąca modlimy się za wszystkich parafian wspierających swą modlitwą i ofiarą nasz parafialny Wieczernik.
  Po mszy św. o godz. 11.00 zapraszamy do wysłuchania koncertu kolęd w wykonaniu duetu młodych wokalistek: Bogumiły Wielgosz oraz Anny Stanisławskiej.
 2. Dziś także światowy dzień Migranta i Uchodźcy. Módlmy się za tych, którzy zmuszeni są do opuszczania swych domów i krajów z powodu wojen, głodu, niesprawiedliwości i prześladowań.
 3. Msze św. w dni tygodnia o godz. 8.00 i 18.00 w kaplicy św. Józefa.
 4. W poniedziałek o godz. 17.00 spotkanie członków Eucharystycznego Ruchu Młodych.
 5. W środę przypada kolejny dzień judaizmu. Szczegóły obchodów w gablocie. Od czwartku rozpoczynamy Tydzień modlitw o jedność chrześcijan.
 6. W piątek, 19.01, na godz. 18.00 zapraszamy Babcie i Dziadków do katedry poznańskiej na uroczystą mszę św. w ich intencji. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.
 7. Za tydzień gościmy chór z Tarnowa Podgórnego na mszy św. o 11:00
 8. Odwiedziny duszpasterskie: dziś numery 39-30 a w kolejne dni wieżowce: 3 i 4, wejścia od 6-28 oraz ulice: Bobrzańska, Dziadoszańska, Ślężańska, Pyrzyczańska i Lubuszańska.
  Kolędę zaczynamy od pięter górnych ku parterowi codziennie od godz. 16.00, w sobotę – od 14.00. Powiadamiamy biuletynem.
  Wszystkich parafian, którzy z różnych przyczyn nie mogli gościć księży w przewidzianym terminie zachęcamy do kolędy w terminie dodatkowym. Zapisy w zakrystii dzisiaj i za tydzień.
 9. Solenizantom i jubilatom składamy życzenia opieki Matki Bożej oraz świętych Patronów.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, słuchania radia Emaus oraz odwiedzenia kiermaszu przy biurze parafialnym.
 11. W minionym tygodniu po swoją nagrodę wieczną odeszła
  śp. + Irena Wachowska l.80, OB.43 msza św. pogrzebowa we  wtorek godz.11:00 pogrzeb o godz.13:30 Miłostowo od Warszawskiej.
  Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci.
  Niech odpoczywa w pokoju wiecznym.
  Amen