V Niedziela Wielkanocna – 19 maja AD 2019. Ogłoszenia parafialne.

Posted Posted in Aktualności, Ogłoszenia parafialne

   Rozpoczęliśmy w naszej Archidiecezji nawiedzenie Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. W naszej wspólnocie witamy o. Łukasza i o. Joela OFM, którzy będą przygotowywać naszą wspólnotę na spotkanie z Naszą Matką – która przybędzie do naszego osiedlowego Wieczernika we wtorek o godz. 18.00. Wyflagujmy nasze osiedle i udekorujmy nasze okna. Godnie powitajmy naszą matkę i Królową. […]

Intencje. 19-26 maja 2019 AD.

Posted Posted in Aktualności, Intencje

V Tydzień Wielkanocny 19.05   Niedziela   7:30 + Urszula Nowak   8:30 + Ks. Ignacy Rapior w 2 r. śm. + Janina i Franciszek Świgoniowie + Janina i Bernard, Halina i Antoni   10:00 + Bogumiła Kubiak w 10 r. śm. – od męża, córki i syna + Ewa i Zdzisław Raźniak – od […]

IV Niedziela Wielkanocna – 12 maja AD 2019. Ogłoszenia parafialne.

Posted Posted in Aktualności, Ogłoszenia parafialne

II niedziela miesiąca pamiętajmy o wszystkich , którzy wspierają nas modlitwą i ofiarą. Dziś dzień I Komunii Świętej dzieci o godz. 11.00. Po południu dla dzieci pierwszokomunijnych nabożeństwo majowe i wspólne zdjęcie o  godz.17:00. Od poniedziałku do piątku Biały Tydzień, o godz. 18.00 spotykamy się na Mszy św. W sobotę 18 maja udajemy się na […]

Intencje. 12-19 maja 2019 AD.

Posted Posted in Aktualności, Intencje

IV Tydzień Wielkanocny 12.05   Niedziela   7:30 + Urszula Nowak   8:30 ++ Rodzice: Zofia i Witalis Cierniak, Zofia i Edmund Stepczyńscy + Jolanta Kowalska, wiktoria Krejzowa   10:00 W intencji Piotra z prośbą o zdrowie oraz potrzebne łaski dla niego i całej rodziny + Maciej Kramarczyk w 14 r. śm. W intencji Wojciecha […]

Peregrynacja

Posted Posted in Bez kategorii

Jasnogórska Królowo Polski! Najlepsza Matko! Prosimy, abyś przybyła – w świętym znaku Ikony Nawiedzenia – do naszej parafii. Czekamy na Ciebie, bo wiemy, jak bardzo jesteś nam wszystkim potrzebna. Wspomóż Twoje dzieci i umocnij naszą wiarę. Kapłanom i osobom konsekrowanym wyproś odwagę w gorliwym wypełnianiu ich powołania. Obdarz Bożymi darami rodziny. Małżonków wspieraj w wiernym […]

III Niedziela Wielkanocna – 5 maja AD 2019. Ogłoszenia parafialne.

Posted Posted in Aktualności, Ogłoszenia parafialne

  Gościmy alumnów Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu. Razem modlimy się o nowe i liczne powołania i za powołanych. Klerycy po każdej Mszy św. zbierają ofiary na utrzymanie ASD. Rozpoczyna się Tydzień Biblijny. Dziś 2. Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego. Spotkanie z Biblią w środę o godz. 18:45 – ks. Janusz zaprasza We wtorek przypada […]

Intencje. 5-12 maja 2019 AD.

Posted Posted in Aktualności, Intencje

III Tydzień Wielkanocny 05.05   Niedziela   7:30 + Urszula Nowak   8:30 + Irena Bloch   10:00 + Ewa Raźniak – od rodz. Włodarczaków   11:00 Z podziękowaniem za Boże błogosławieństwo z okazji 1 rocznicy ślubu Katarzyny i Łukasza W 45 rocznicę urodzin Michała i 17 rocznicę ślubu Izabelii i Michała z podziękowaniem za […]

II Niedziela Wielkanocna – 28 kwietnia AD 2019. Ogłoszenia parafialne.

Posted Posted in Aktualności, Ogłoszenia parafialne

  Niedziela Bożego Miłosierdzia otwiera Tydzień Miłosierdzia. To zaproszenie Jezusa do przebaczania, miłości i braterskiej solidarności wobec wszystkich z którymi żyjemy, na co dzień. Koronka do Bożego Miłosierdzia po Mszy św. ogodz. 11.00. Uczcijmy relikwie św. Siostry Faustyny i św. Jana Pawła II Dziś także międzynarodowe święto Caritas. Dziękujemy Panu Bogu za nasz oddział Caritas […]

Intencje. 28 kwietnia – 5 maja 2019 AD.

Posted Posted in Aktualności, Intencje

II Tydzień Wielkanocny 28.04   Niedziela Miłosierdzia Bożego   7:30 + Marta, Franciszek, Jan Wawrzynowicz   8:30 + Helena i Marek Foremscy i zm. dziadkowie + Pelagia Berdychowska Z okazji 60 urodzin Hanny z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo   10:00 + Hanna Różycka w 2 miesiąc po śmierci – […]

Intencje. 21-28 kwietnia 2019 AD.

Posted Posted in Aktualności, Intencje

I Tydzień Wielkanocny 21.04 Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 7:30 + Janina Jan Wawrzyniak 8:30 + Zofia w 7 r. śm., Kazimierz w 34 r. śm. Naterowie. O łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo dla Bogdana z okazji 74 rodzin 10:00 + Łucja, Jan Tomaszyk – od córki z mężem + Damiana w 4 miesiące po śmierci z […]