AktualnościIntencje

Intencje. 21-28 marca A.D. 2021

V Tydzień Wielkiego Postu
21.03 Niedziela
 7:30
  1. + Henryka Ochocińska w 1 r. śm. – od syna
  2. + Józef Szłapka, Marianna, Piotr, Władysława, Kazimierz
 9:00
  1. + Sabina i Józef, Janina i Michał – od dzieci
  2. + Józef Wośkowiak, Jan Steinke
  3. + Emilia Maciejewska – od syna Grzegorza z rodziną
 10:30
  1. + Przemysław Gorzyński
  2. + Bogusław Płaziński – od Kazi z mężem i Gosi z mężem
  3. + Irena Szumnarska – od Ewy, Roberta, Ani i Zosi
 12:00W 2 rocznicę urodzin Tomka z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
 16:00GŻ ; + Wacława Żymirska, Stefania Stańczuk, Wacław i Wanda oraz zmarli z rodzin Stańczuków, Jakubowskich i Telepanów
 20:00+ Zdzisława Hawryś – od rodziny Wojtuśiów
22.03 Poniedziałek
 8:00+ Robert Nowacki – od rodziny Bartkowiaków
 18:00
  1. + Przemysław Gorzyński
  2. ++ Zmarli krewni z rodziny Hermanów
  3. + Stanisława Grygier w 7 r. śm. Zygmunt, Ryszard
23.03 Wtorek
 8:00++ Zmarli krewni z rodziny Hermanów
 18:00
  1. + Przemysław Gorzyński
  2. W intencji zelatorek Żywego Różańca
  3. Z okazji 1 ur. Jana, 2 ur  Tymoteusza i 4 ur  Kacpra z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośba o dalsze Boże błogosławieństwo
24.03 Środa
 8:00++ Zmarli krewni z rodziny Hermanów
 18:00
  1. + Przemysław Gorzyński
  2. + Justyna
  3. + Zofia i Edmund Stepczyńscy, Jerzy Gorzan
  4. + Karolina Jankowska w 1 r. śm. i zmarli z rodziny – od mamy
25.03 Czwartek
 8:00+ Marian Rogowski
 11:00O Boże błog. dla Hanny; Katarzyny; i Krzysztof
 18:00
  1. + Konrad Miężał – od chrześniaczki Agnieszki z mężem
  2. + Przemysław Gordzelewski – od koleżanek i kolegów z Urzędu Celno-Skarbowego
26.03 Piątek
    8:00 
    11:30Pog; + Krystyna Biedrowska – Ochmańska l.81ob.21Miło- war.g. 13:30
 18:00
  1. + Maria Jarocka
  2. + Maria i Zygmunt Sternowie
  3. + Przemysław Gorzyński – od lokatorów z wejścia nr 44
27.03 Sobota
 8:00
  1. + Zbigniew Rutkowski
  2. + Kazimiera, Wacław Marchwińscy oraz ++ z rodzin Marchwińskich i Kalickich
 18:00
  1. + Zbigniew Fogt w 3 r.  
  2. + Eugeniusz Szulc w 6 r.  
  3. + Irena Szumnarska – os siostry Stasi i siostrzeńca Macieja
  4. + Marian Jęchorek w 15 r. +  Hubert oraz ++ z rodzin Jęchorków i Żołnowskich
28.03 Niedziela
 7:30+ Grażyna Maciejewska
 9:00
  1. + Paweł Dembowy – od sąsiadów z wejścia nr 15
  2. + Mirosław Grześkowiak – od rodziny
  3. + Jadwiga Barełkowska i zmarli z rodziny
 10:30
  1. + Marian Roś
  2. + Jan Dziadkiewicz
  3. + Walenty Flis
 12:00W intencji Mateusza z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i znalezienie pracy
 16:00GŻ ; – O Boże błogosławieństwo dla Małgorzaty, Leszka ; Teresy i Urszuli
 20:00+ Marta Jędroszkowiak – od córki z rodziną