AktualnościIntencje

Intencje. 14-21 marca A.D. 2021

IV Tydzień Wielkiego Postu

14.03

 Niedziela
 

7:30

+ Przemysław Gorzyński

 

9:00

  1. + Aurelia w 1 r. śm. i Lech Szymańscy
  2. + Barbara Zgoła – od Renaty, Wioletty i Macieja
  3. + Wawrzyniec Sylwestrzak w 45 r. śm. Irena Keller w 3 r. śm. i ++ z rodziny
 

10:30

  1. + Waldemar Madejski w 17 r. śm. Józefa i Leon Wieczorek oraz ++ z rodzin
  2. + Gabriela, Józef Lula, Michalina, Bronisław, Franciszka Zeifert
  3. + Grażyna Gray w 1 r. śm.
 

12:00

Z okazji 50 urodzin Piotra oraz 20 urodzin syna Sebastiana z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośba o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

 

16:30

O Boże błogosławieństwo dla Ireneusza, Longiny,Kazimierza i Krystyny

 

20:00

Za Ojczyznę i Polskie Rodziny

15.03

 

Poniedziałek

 

8:00

+ Przemysław Gorzyński

 

18:00

  1. + Bronisław Gadaliński w 10 r. śm. – od syna Grzegorza z rodziną
  2. + Piotr Ćwiertnia – od Grzegorza, Sylwii, i Sebastiana z Wiktorią
  3. ++ Zmarli krewni z rodziny Hermanów
  4. + Teresa Matulewicz – od Łucji i Zbigniewa

16.03

 

Wtorek

 

8:00

  1. + Przemysław Gorzyński
  2. + Teresa, Herbert
 

13:30

Pog; – + Edward Zbierski

 

18:00

  1. + Stefania i Józef Łąccy
  2. + Mieczysław, Roman, Maria, Mirosława
  3. + Grażyna Maciejewska

17.03

 

Środa

 

8:00

+ Przemysław Gorzyński

 

8:30

+ Walerian Bartkowiak – Msza św. pogrzebowa

 

18:00

  1. + Zbigniew
  2. + Franciszka, Józef i zmarli z rodziny Najsów
  3. + Gertruda Czyżycka w 10 r. śm.
  4. + Paweł Dembowy – od sąsiadów z wejścia nr 15
  5. ++ Zmarli krewni z rodziny Hermanów

18.03

 

Czwartek

 

8:00

  1. +  Przemysław Gorzyński
  2. + Zbigniew Pięta i  zmarli rodzice: Józef i Marianna
 

18:00

  1. ++ Zmarli rodzice: Józefa i Stefan, siostra Danuta z mężem Stanisławem oraz zmarli z rodzin Olejników i Nowackich
  2. + Józef, Stanisława, Danuta Giertychowie i zmarli z rodziny
  3. + Łucja, Czesław, Maria, Andrzej, Henryk, Anna, Krystyna

19.03

 

Piątek

 

8:00

  1. + Józef i Bogna Orlik
  2. + Bronisława, Józef i zmarli z rodzin Kardańskich i Osińskich
 

18:00

  1. W intencji Róży Ojców Żywego Różańca oraz  + Andrzej Trąbka
  2. + Józefa, Józef Szulc z okazji imienin
  3. + Józef, Czesława oraz zmarli z rodzin Skrzypczaków i Sobierajów
  4. + Przemysław Gorzyński
  5. + Józef Bienias – od brata Jana z rodziną

20.03

 

Sobota

 

8:00

+ Przemysław Gorzyński

 

18:00

  1. + Kazimierz w 39 r. śm. Janina
  2. + Krzesisław Czekała w 7 r. śm. Maria Zielińska w 9 r. śm.
  3. + Paweł Dembowy – od Wiesi z dziećmi

21.03

 

Niedziela

 

7:30

  1. + Henryka Ochocińska w 1 r. śm. – od syna
  2. + Józef Szłapka, Marianna, Piotr, Władysława, Kazimierz
 

9:00

  1. + Sabina i Józef, Janina i Michał – od dzieci
  2. + Emilia Maciejewska – od syna Grzegorza z rodziną
  3. + Józef Wośkowiak, Jan Steinke
 

10:30

  1. + Bogusław Płaziński – od Kazi z mężem i Gosi z mężem
  2. + Przemysław Gorzyński
  3. + Irena Szumnarska – od Ewy, Roberta, Ani i Zosi
 

12:00

W 2 rocznicę urodzin Tomka z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boze błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

 

16:30

+ Wacława Żymirska, Stefania Stańczuk, Wacław i Wanda oraz zmarli z rodzin Stańczuków, Jakubowskich i Telepanów

 

20:00

+ Zdzisława Hawryś – od rodziny Wojtuśiów

Wszelkie błędy w intencjach prosimy zgłaszać przed Mszą św.

Za ewentualne pomyłki przepraszamy