AktualnościIntencje

Intencje. 3 stycznia A.D. 2021

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim
03.01 Niedziela
 7:30
  1. + Genowefa, Bronisław Kozłowscy
  2. + Anna Czajkowska
 9:00
  1. + Mieczysław – od córki Beaty z rodzina
  2. + Jan Walkowiak w 1 r. śm.
  3. + Józef Bienias – od Renaty, Eugeniusza i Wojciecha Waszkielów
 10:30
  1. + Mieczysław Guzikowski z ok.  im  oraz ++ z rodzin Guzikowskich i Buszów
  2. + Łucja i Czesław Szumińscy i zmarli z rodziny
  3. + Leszek Perz w 1 r. śm.
 12:00W dn. Ur. o dary Ducha św. dla Katarzyny
 18:00Kolęda – za parafian
 20:00+ Tadeusz Karbowiak
04.01 Poniedziałek
 8:00+ Anna Czajkowska
  18:00
  1. Kolęda– za parafian
  2. + Eugeniusz Szulc z okazji imienin
  3. + Bożena Bryk w 4 r. śm. – od siostrzenicy
  4. O potrzebne łaski dla Mirosław i jego syna
05.01 Wtorek
 8:00+ Eugeniusz Rokicki
 9:00+ Janina Kazimiera Marszałkowa – Msza św. pogrzebowa
 18:00
  1. + Stefania i Kazimierz, Janusz Szmyt, Stanisława i Władysław Marciniak, 
  2. + Zygmunt Grygier w 9 r. śm. Stanisława
  3. + Anna Czajkowska
  4. Kolęda– za parafian
06.01 Środa – Objawienie Pańskie (Trzech Króli)
 7:30
  1. + Anna Czajkowska
  2. W intencji Elizy z okazji 1 urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
 9:00
  1. + Aurelia i Lech Szymańscy
  2. W intencji Wiesławy z okazji urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
 10:30
  1. + Seweryna i Czesław Paliccy
  2. + Władysława i Jan Drążewscy i zmarli z rodziny
 12:00
  1. W intencji Jana, który zostanie dziś ochrzczony oraz w intencji jego rodziny z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
  2. O Boże błogosł  dla  Joanny z ok.  36 ur  oraz dla Michała z ok.  40 ur.
  3. Za parafian
 20:00+ Feliks Szymaniak w 15 r. śm. Elżbieta Zmuda w 1 r. śm.
07.01 Czwartek
 8:00+ Anna Czajkowska
 9:30+ Czesław Małecki – Msza św. pogrzebowa
   18:00
  1. + Irmina Wojtkowiak – od VIII róży Matek
  2. + Janina Tomaszewska – od lokatorów z wejścia nr 54
  3. Kolęda– za parafian
08.01 Piątek
  8:00+ Anna Czajkowska
   18:00
  1. + Adam Szymoniak – od lokatorów z wejścia nr 47
  2. + Krystyna Sobisiak – od lokatorów z wejścia nr 23
  3. + Stanisław Szostek, Józef Chmiel
  4. Kolęda– za parafian
09.01 Sobota
 8:00+ Anna Czajkowska
 18:00
  1. + Zdzisław Michalski  w 25 r. śm.
  2. + Zygmunt Skrzypczak – od syna z żoną i wnuczki Natalii z rodziną
  3. ++ z rodz. Czajkowskich i Sułkowskich
  4. Kolęda– za parafian
10.01 Niedziela
 7:30+ Wanda i Jan Skotarczak
 9:00
  1. + Franciszek Klepacki w 1 r. śm. – od żony z synem i córki z mężem
  2. + Zbigniew Mrówczyński od Marioli i Romana Koniecznych oraz Ireny Grochulskiej
 10:30
  1. + Sławomir Szot – od siostry Kingi z mężem i dziećmi
  2. + Donata Małecka, Czesław Małecki – od córki i synów z rodzinami
  3. + Zdzisław Boks w 14 r. śm. – od żony z dziećmi i wnukami
 12:00Za Ojczyznę i polskie rodziny
 18:00Kolęda– za parafian
 20:00+ Anna Czajkowska