AktualnościIntencje

Intencje. 27 grudnia A.D. 2020 – 3 stycznia A.D. 2021

Oktawa Narodzenia Pańskiego
27.12 Niedziela świętej Rodziny
 7:30+ Stanisław Czajkowski i ++ z rodziny – od siostry Krystyny i siostrzenicy z rodzinami
    9:00
  1. + Lubomiła Neumann w 3 r. śm. – od męża z rodziną
  2. + Ewa Kołecka, Helena i Marek Foremscy oraz zmarli z rodziny
 10:30
  1. + Mieczysław w 100 rocz .ur. i Jadwiga w 11 r. śm. – od córki Krystyny z rodziną
  2. + Stanisław w 18 r. śm. Henryka w 4 r. śm. Kubasikowie
 12:00
  1. + Eugeniusz Rokicki
  2. Z ok. 76 ur  Czesław  z podzięk  za otrzymane łaski i prośba o dalsze Boże błogosławieństwo
  3. W 50 rocznicę ślubu Haliny i Stanisława z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośba o dalsze Boże błogosławieństwo
 20:00+ Władysław Drukarczyk – od córki Beaty z rodziną
28.12 Poniedziałek
 8:00 
 9:30+ Grzegorz Niestrawski – Msza św. pogrzebowa
   18:00
  1. W rocznicę ślubu Joanny i Tomasza z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośba o dalsze Boże błogosławieństwo
  2. Kolęda – za parafian
29.12 Wtorek
 8:00+ Kazimiera, Wacław Marchwińscy i zmarli z rodziny Paluszaków
 18:00
  1. ++ Zmarli z rodziny Barełkowskich
  2. Z okazji urodzin Nikodema z podzięk. za otrzymane łaski i prośba o dalsze Boże błogosławieństwo
  3. Kolęda – za parafian
  4. ++ dziadków Viktorii  i Dominika; + Aleksandra i Wojciech
30.12 Środa
 8:00+ Eugenia Szała – Msza św. pogrzebowa
 12:00+ Sebastian Fabiś – pog.
 18:00
  1. + Konrad Rożek – od Eugenii Przybylskiej i brata Kazimierza
  2. W intencji Wspólnoty żywego Różańca
  3. + Krzysztof w 10 r. śm.
  4. Kolęda
31.12 Czwartek – Sylwestra
 8:00O Boże błog. dla Eugeniusza i całej rodz.
  17:00
  1. + Edmund, Seweryn i zmarli z rodziny
  2. + Janina Tomaszewska od sąsiadów z wejścia nr 54
  3. O błogosławieństwo Boże dla Eugeniusza
01.01 Piątek 
  7:30+ Mieczysław Kozłowski
  9:00+ Anna Czajkowska
  10:30+ Mieczysław Kościelniak
 12:00Za parafian
 20:00
  1. + Mieczysław Dezor
  2. + Eugenia , Teofil  ++ z rodz.
02.01 Sobota
 8:00
  1. + Za dusze w czyśćcu cierpiące
  2. + Anna Czajkowska
 18:00
  1. + Włodzimierz Leiszner w 27 r. śm. – od syna, synowej i wnuczki
  2. + Grzegorz Bogdański – od brata Kazimierza  z rodziną
  3. Kolęda – za parafian
03.01 Niedziela
 7:30
  1. + Genowefa, Bronisław Kozłowscy
  2. + Anna Czajkowska
 9:00
  1. + Mieczysław – od córki Beaty z rodzina
  2. + Jan Walkowiak w 1 r. śm.
  3. + Józef Bienias – od Renaty, Eugeniusza i Wojciecha Waszkielów
 10:30
  1. + Mieczysław Guzikowski z okazji imienin oraz zmarli z rodzin Guzikowskich i Buszów
  2. + Łucja i Czesłąw Szumińscy i zmarli z rodziny
  3. + Leszek Perz w 1 r. śm.
 12:00Z ok. ur. Katarzyny o Boże  błog. i dary Ducha św.
 18:00Kolęda – za parafian
 20:00+ Tadeusz Karbowiak