AktualnościIntencje

Intencje. 29 listopada – 5 grudnia A.D. 2020

I Tydzień Adwentu
29.11  I Niedziela Adwentu
 7:30
  1. + Zdzisław Michalski
  2. + Ryszard Batura w 9 r. śm. Stanisława i Stefan Mazurczak
 9:00
  1. + Władysława Dubert w 10 r. śm. – od córki z rodziną
  2. + Ewa Kołecka w 1 r. śm. Helena i Marek Kołeccy
  3. + Maria Haremza
 10:30
  1. + Natalia Urbaniak w 2 r. śm. – od córki z rodziną
  2. + Zdzisław Duks – od siostry z rodziną
  3. + Czesław Palicki w 18 r. śm. Seweryna Palicka
 12:00
  1. Z okazji 89 rocznicy urodzin Henryka z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
  2. W intencji Katarzyny
 20:00+ Józef w 31 r. śm. Czesława, Franciszek, Helena, Magdalena, Piotr oraz zmarli z rodzin Skrzypczaków i Sobierajów
30.11 Poniedziałek
 6:00+ Wiesław Grześkowiak – od szwagierki Marii
 8:00+ Maria Haremza
  18:00
  1. + Krzysztof Skorupa – od sąsiadów z wejścia nr 84
  2. + Zdzisław Kałużny
  3. O dary Ducha św. dla Andrzeja i matczyną opiekę dla całej rodziny
01.12 Wtorek
 6:00+ Roman Łuczak w 8 r. śm.
 8:00++ siostry Pasjonistki
 18:00
  1. + Karol Ziętkiewicz w 5 r. śm. – od żony i synów z rodzinami
  2. + Jan, Paulina Kosior, Henryk Stromczyński
  3. + Benedykta Bors w 1 r. śm. – od córki z rodziną
02.12 Środa
 6:00++ dobrodziejów  sióstr  Pasjonistek
 8:00+ Józef Tietz – od Sławomira Kołodziejskiego
 9:30+ Teofil Bestrzyński – Msza św. pogrzebowa
  18:00
  1. + Krystyna Wieńć – od synowej Wandy z rodziną
  2. + Piotr Górny – od córek z rodzinami i Krystyny
03.12 Czwartek                                                  
 6:00++ Zmarłe Matki z Róży IV
 8:00++ z sióstr Pasjonistek
 18:00
  1. + Zbigniew oraz zmarli krewni i znajomi
  2. + Wanda Próchniak – od chrześniaka Eugeniusza z rodziną
04.12 Piątek
  6:00+ Mieczysław Guzikowski w 16 r. śm i zmarli z rodzin Guzikowskich i Buszów
  8:00+ Zbigniew Elegańczyk w 9 r. śm. oraz zmarli z rodzin Elegańczyków i i Rynarzewskich
  17:00+ Marek Bogdański – od brata Kazimierza z rodziną
 18:00
  1. + Barbara Czypicka
  2. + Marain Drobniak w 2 r. śm. i zmarli z rodziny
05.12 Sobota
 6:00Za dusze w czyśćcu cierpiące
 8:00+ Marek Bogdański – od rodziny Bereszyńskich
 18:00
  1. + Wanda w 22 r. śm. i zmarli z rodziny
  2. + Regina w 36 r. śm. Jan i zmarli z rodziny
  3. + Stanisław w 7 r. śm. i zmarli z rodzin Wicorków i Grędzińskich – od żony z synami
06.12 II Niedziela Adwentu
 7:30
  1. + Stefania i Adolf Racięccy
  2. + Barbara Podciechowska w 11 r. śm. – od męża, córki i siostry
 9:00
  1. + Janina, Józefa, Walenty Bieda i zmarli z rodzin Biedów i Kaczmarków
  2. +  Bożena Śmiałkowska – od syna z żoną
 10:30
  1. + Prakseda, Stanisław, Jan Białkowscy  i zmarli z rodziny Białkowskich
  2. + Mieczysław Jędrzejczak – od wnuka Piotra z rodziną
  3. + Józef i Krystyna Domżalscy oraz zmarli z rodzin Domżalskich i Karpowicz
 12:00W intencji Bogusława z prośbą o łaskę zdrowia, szczęśliwą operację i boże błogosławieństwo – od żony z rodziną
 20:00+ Barbara Adamkiewicz – od przyjaciół z Poznania