AktualnościIntencje

Intencje. 8-15 listopada A.D. 2020

XXXII Tydzień Zwykły
08.11 Niedziela
 7:30
  1. ++ Zmarli z rodzin Kowalskich, Świgoniów, Bilskich i Koczanów
  2. + Stanisława, Stanisław Paszek i zmarłe rodzeństwo
  9:00
  1. + Janina, Józefa, Walenty Bieda, Felicja, Jan Grocholewscy, Maria, Franciszka Drąg
  2. + Zmarli rodzice oraz zmarli z rodziny Owczarzaków
  3. + Henryk Sznajder w 20 r. śm. oraz zmarli rodzice: Helena i Alojzy
 10:30
  1. + Marian, Pelagia, Józef Gurbada, Helena, Jan Fiedler
  2. + Czesław Dutkiewicz w 31 r. śm. – od żony z rodziną
  3. + Maria Haremza
 12:00
  1. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodzin: Polskich i Skrzypczaków
  2. Msza przebłagalna za profanacje świętości oraz o nawrócenie bluźnierców
  3. W intencji Tadzia z okazji 1 urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Niego i całej rodziny
 20:00Za Ojczyznę i polskie Rodziny
09.11 Poniedziałek
 8:00
  1. + Maria Haremza
  2. + Czesława Kaczmarek – od siostry Marii z rodziną
   18:00
  1. + Marian, Jarosław, Bożena Lanscy
  2. + Dobrochna Priebe – od Hanny Bednarczyk z mężem
  3. Stefan Jakubowski w 3 r. śm. Katarzyna Jarosz w 2 r. śm.
10.11 Wtorek
 8:00
  1. + Maria Haremza
  2. + Walerian Glapa – od brata z żoną
 18:00
  1. + Hilary Grześ – od Kasi i Łukasza z Michałkiem
  2. + Madzia Cieślik
  3. + Halina Kaczmarek w 1 r. śm. – od córek Joanny i Izabeli z mężem Maciejem
11.11 Środa
 8:00+ Ewa Dziamska – od sąsiadów z wejścia nr 43 z II piętra
 11:00
  1. + Stanisław i Janina Nowak oraz zmarli z rodziny
  2. W intencji ks. Marcina z okazji imienin
  3. + Maria Haremza
  4. W pew. Int.
   18:00
  1. + Renata, Zdzisław, Helena, Czesław Duks
  2. + Ludwika Kowalska w 8 r. śm. – od rodziny
12.11 Czwartek
 8:00
  1. + Maria Haremza
  2. + Mieczysław Kozłowski i zmarli z rodziny
   18:00
  1. + Albina Kryńska – od wnuka Krzysztofa z rodziną
  2. + Justyna Koralewska
  3. + Władysław i Antonina Sobkowiak – od córki
13.11 Piątek
 8:00+ Stanisław i Stanisława Pilarczyk i zmarli z rodziny
 18:00
  1. + Ewa Dziamska – od Ligi Polskich Rodzin
  2. + Stanisława i Stanisław Szymczak oraz zmarli z rodziny Przybylskich
  3. + Maria Haremza
  4. + Helena w 19 r. śm. Jan, Cecylia, Władysław, Waldemar Łodyga
14.11 Sobota
 8:00
  1. + Ryszard Antkowiak – od żony, syna i synowej
  2. + Maria Haremza
 18:00
  1. + Feliks Bartkowiak w 4 r. śm. – od żony Gabrieli Bartkowiak
  2. + Wanda Pokora w 9 r. śm. i  zmarli z rodziny Bagrowskich
  3. + Ewa Kaźmierczak i zmarli z rodzin Wojciechowskich i Ozminkowskich
15.11 Niedziela
 7:30
  1. + Danuta Kowalska – od rodziny Świgoniów
  2. + Kazimierz Namyślak – od rodziny Paszków
 9:00
  1. + Edward Maćkowiak w 8 r. śm. – od żony z rodziną
  2. + Grażyna i Władysław Tymińscy
  3. + Maria Haremza
 10:30
  1. + Lech Małecki w 16 r. śm. oraz zmarli  z rodzin Frankowskich. Małeckich i Błażejaków
  2. + Jan Głuchy – od żony oraz córki z mężem i wnuczką
 12:00W intencji Zenona z okazji 70 urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
 16:00Jubileusze Członków Grup Duszpasterskich
 20:00+ Anna Szymaniak w 3 r. śm.