AktualnościIntencje

Intencje. 1-8 listopada A.D. 2020

XXXI Tydzień Zwykły
01.11 Niedziela – Uroczystość Wszystkich Świętych
 7:30
  1. + Prakseda, Władysław, Ewa, Wiesława
  2. + Maria Haremza
   9:00
  1. + Włodzimierz Bartkowiak w 20 r. śm. i zmarli z rodziny
  2. + Edmund, Seweryn i zmarli z rodziny
  3. + Wacław Kamiński – od wnucząt Macieja i Magdy
 10:30
  1. + Zofia i Ryszard Ziółkowscy i zmarli z rodziny Ziółkowskich
  2.  + Milena
 12:00+ Maria, Piotr, Aleksander i zmarli z rodziny
 20:00+ Monika, Czesław Szymańscy
01.11 Poniedziałek – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych
 8:00+ Milena
 11:00+ Zbigniew i zmarli z rodziny
  18:00
  1. + Marian Majewski, Marianna, Tomasz Pacholscy
  2. + Helena Duks – od córki z rodziną
 20:00
  1. ++ Wszyscy zmarli od 1.11.2019
  2. + Maria Haremza
  3. + Wojciech, Maria , Stanisława, Leon
  4. + Antoni, Aleksandra, Wojciech, Wanda, Stanisław.
03.11 Wtorek
 8:00+ Milena
 18:00
  1. + Maria Haremza
  2. + Lucyna Antkowiak w 1 r. śm. – od córki i wnuków
  3. + Eugenia i Czesław Handke, Gertruda i Stefan Wieczorek
04.11 Środa
 8:00+ Milena
   18:00
  1. + Stanisława w 23 r. śm. Stefan Mazurczak, Ryszard Batura
  2. ++ Zmarłe Matki z Róży VII i XI
  3. + Maria Haremza
  4. + Joanna, Małgorzata, Edmund Anioła; + Józef Zwaruń
05.11 Czwartek
 8:00
  1. + Maria Haremza
  2. W intencji Małgorzaty i Sławomira z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
   18:00
  1. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Katarzyny z okazji urodzin – od męża
  2. + Krystyna i Andrzej oraz ich rodzice Rozalia i Mieczysław
07.11 Piątek
   8:00+ Stanisława Myślińska
   17:00+ Stefan i Zofia w 31 r. śm. Jan Stawiński i zmarli z rodziny
 18:00
  1. ++ Zmarli rodzice: Krystyna i Jakub oraz Barbara i Andrzej
  2. ++ Zmarłe Matki z Róży III i X
  3. + Maria Haremza
 20:00+ Gabriela Dolna – od syna Mariusza z rodziną
07.11 Sobota
 8:00
  1. + Za Dusze w czyśćcu cierpiące
  2. + Maria Haremza
 18:00
  1. + Hilary Grześ – od cioci Ireny
  2. + Kazimierz, Mieczysław Kościelniak, Stanisław Lammel
  3. + Jan Kliponis – od sąsiadów z wejścia nr 66
08.11 Niedziela
 7:30
  1. ++ Zmarli z rodzin Kowalskich, Świgoniów, Bilskich i Koczanów
  2. + Stanisława, Stanisław Paszek i zmarłe rodzeństwo
 9:00
  1. + Janina, Józefa, Walenty Bieda, Felicja, Jan Grocholewscy, Maria, Franciszka Drąg
  2. ++ Zmarli rodzice oraz zmarli z rodziny Owczarzaków
  3. + Henryk Sznajder w 20 r. śm. oraz zmarli rodzice: Helena i Alojzy
 10:30
  1. + Marian, Pelagia, Józef Gurbada, Helena, Jan Fiedler
  2. + Czesław Dutkiewicz w 31 r. śm. – od żony z rodziną
  3. + Maria Haremza
 12:00
  1. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodzin: Polskich i Skrzypczaków
  2. Msza przebłagalna za profanacje świętości oraz o nawrócenie bluźnierców
 20:00Za Ojczyzne i polskie Rodziny