AktualnościIntencje

Intencje. 21-28 czerwca A.D. 2020

XII Tydzień Zwykły
21.06 Niedziela
 7:30+ Władysław i zmarli z rodziny
 8:30
  1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośba o dalsze Boże błogosławieństwo dla Katarzyny i Krzysztofa z okazji 1 rocznicy ślubu
  2. + Maria Siejek  
 10:00
  1. + Zygmunt Jabłoński
  2. + Marek
 11:00
  1. Z ok. ur. ks. Prob. z podzięk. za otrzymane łaski i prośba o dalsze Boże błogosławieństwo.
  2. Z podzięk  za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosł  na każdy dzień dla najbliższej rodziny
  3. Z okazji 16 rocz. ślubu Sylwii i Sławomira z podzięk. za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
 12:30
  1. W intencji nowożeńców Marty i Michała z prośbą o Boże błogosławieństwo na nowej drodze życia
  2. W 60 rocznicę urodzin Lucyny z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
  3. + Krzysztof Stachowiak – od wnuka  Marcina z rodziną
 20:00+ Marianna Janiszczak – od córki z rodziną
22.06 Poniedziałek 
 8:00Z okazji urodzin Mai z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Niej i dla Rodziców
 9:00+ Olgierd Niedźwiadek – Msza św. pogrzebowa
 18:00
  1. + Marek
  2. + Zygmunt Jabłoński
  3. Z okazji 18 urodzin Pauli z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego – od Dziadków
23.06 Wtorek
 8:00
  1. + Zygmunt Jabłoński
  2. + Marek
 10:00+ Barbara Dudziak – Msza św. pogrzebowa
 18:00
  1. + Albin Surdyk – od córki i syna
  2. + Wanda Nawrocka – od męża
  3. W 30 rocznicę ślubu Joanny i Waldemara z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
24.06 Środa
 8:00
  1. + Jan Walachowski, Krystyna Walachowska
  2. + Zygmunt Jabłoński
 16:00Zakończenie Roku Szkolnego dla dzieci
 18:00
  1. W intencji Wspólnoty Żywego Różańca
  2. za Aleksandra z okazji ur   z podzięk  za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
  3. + Jan Pajchrowski w 2 r.śm. – od brata Stanisława z rodziną
  4. + Marek
25.06 Czwartek 
 8:00
  1. + Zygmunt Jabłoński
  2. + Ewa Ziętkiewicz
 18:00
  1. + Marek
  2. + Marta Potapow w 1 r. śm.
  3. + Tadeusz Staszczyk – od żony i córki
26.06 Piątek
 8:00+ Zygmunt Jabłoński
 18:00
  1. + Marek
  2. + Jerzy Kosiński – od córki z rodziną
  3. + Edward Stachowiak w 25 r. śm. – od żony i dzieci z rodzinami
27.06 Sobota
 8:00
  1. +  Zygmunt Jabłoński
  2. + Marek
 15:00Msza św. ślubna:  Marcjanna – Bartosz.
 18:00
  1. + Zbigniew Pięta w 2 r. śm.
  2. + Antonina, Edward, Bernard Kreczyńscy i zmarli z rodziny
28.06 Niedziela
 7:30
  1. W 15 rocz. ślubu Beaty i Tomasza oraz z okazji ur. jubilatów z podzięk.za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
  2. + Bronisława Kopińska w 41 r. śm. i zmarli z rodziny
 8:30
  1. ++ Zmarli rodzice: Janina i Stanisław Poprawscy oraz zmarłe rodzeństwo: Aleksander, Bogdan, Bogna
  2. + Michał i Janina – od dzieci
  3. + Janina, Felicja, Jan Grocholewscy, Maria, Franciszek Drąg, zmarli  z rodzin Grocholewskich i Flaków
 10:00
  1. + Marek
  2. + Maria Leiszner w 19 r. śm. – od syna, synowej i wnuczki
 11:00
  1. W intencji Wioletty i Jacka w 25 rocznicę ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
  2. W 25 rocznicę ślubu Małgorzaty i Janusza oraz z okazji imienin syna Piotra z podzięk za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
  3. W 40 rocznicę ślubu Elżbiety i Andrzeja z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
 12:30
  1. + Seweryna Palicka w 8 r. śm., Czesław Palicki
  2. + Barbara i Edward Jenek
 20:00+ Marianna Janiszczak – od syna Janusza z rodziną