AktualnościIntencje

Intencje. 17-24 maja AD 2020.

V Tydzień Wielkanocny
17.05 Niedziela 
 7:30+ Stanisław i Halina Popławscy
 8:30
  1. + Henryk Golak w 28 r. śm. Janina Golak w 11 r. śm.
  2. + Aurelia Szymańska
  3. + Leokadia Besterda w 6 r. śm. Stanisław Besterda w 6 r. śm.
 10:00
  1. + Wioleta Nowak w 6 r. śm. – od męża z dziećmi
  2. +  Teresa Jabłońska
  3. + Zdzisław Kirczuk
 11:00
  1. W intencji Krzysztofa i Mateusza o Boże błogosławieństwo dla nich oraz całej rodziny
  2. W intencji Marii i Zygmunta w 40 rocznicę ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
  3. Za parafian
  4. W rocznice święceń kapłańskich:
    ks. Proboszcz – 40 rocznica;
    ks. Michał – 61 rocznica;
    ks. Stanisław – 53 rocznica;
    ks. Janusz – 35 rocznica;
    ks. Radosław – 14 rocznica; 
    ks. Marcin – 8 rocznica;
  5. O deszcz.dla spragnionej ziemi.
 12:30
  1. + Elżbieta Żmuda
  2. + Krzysztof Zbierski w 6 r. śm. – od rodziców z siostrami
 20:00+ Anna i Mikołaj w 14 r. śm.
18.05 Poniedziałek
 8:00
  1. + Aurelia Szymańska
  2. w pew.
 18:00
  1. + Teresa Jabłońska
  2. + Feliks  i Janina oraz zmarli z rodziny
  3. + Barbara Łomińska
  4. Z podziękowaniem za Jana Pawła II
19.05 Wtorek
 8:00+ Teresa Jabłońska
 18:00
  1. + Aurelia Szymańska
  2. W intencji zelatorów żywego Różańca
  3.  + Balbina Karpińska – od zięcia Mariana z najbliższymi
20.05 Środa              
 8:00
  1. + Teresa Jabłońska
  2. + Janina
 18:00
  1. + Leon Skołuda w 30 r. śm. – od syna Tadeusza z rodziną
  2. + Aleksandra Łuczak w 5 r. śm.
  3. + Aurelia Szymańska
21.05 Czwartek
 8:00+ Teresa Jabłońska
 18:00
  1. + Aurelia Szymańska
  2. + Natalia, Konstanty, Eugeniusz, Andrzej Merlak
  3. + Marek Lisiecki – od lokatorów z wejścia nr 115
  4. W I rocz. Nawiedzenia  – za parafian
22.05 Piątek
 8:00
  1. W intencji Dominika z ok.  1 urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
  2. + Teresa Jabłońska
  3. + Aurelia Szymańska
 18:00+ Marek Lisiecki – od lokatorów z wejścia nr 115
23.05 Sobota
 8:00
  1. + Teresa Jabłońska
  2. + Aleksander Jankowski w 7 r. śm. – od zony z dziećmi
 16:00Ślub:  
 18:00
  1. + Aurelia Szymańska
  2. + Anna, Stefan Starosta i zmarli z rodziny Starostów
  3. + Cecylia i Ludwik Chojnaccy, Jerzy Wróbel w 20 r. śm.
  4. + Krystyna Dubelt w 1 r. śm. – od córki z rodziną
24.05 Niedziela – Wniebowstąpienia Pańskie
 7:30
  1. W intencji Dawcy nerki o życie wieczne – wdzięczny Biorca
  2. + Stanisława, Stanisław Paszek i zmarli z rodziny
 8:30
  1. + Ewa Kołecka, Helena i Marek Foremscy i zm. dziadkowie
  2. + Helena i Michał, Pelagia, Adam i Jan
  3. + Aurelia Szymańska
 10:00+ Janusz Białczyk w 1 r. śm. Leon Białczyk, Ilona w 23 r. śm.
 11:00
  1. W 46 rocznicę święceń kapłańskich ks. Romana Kubickiego z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo – od sióstr i bratowej
  2. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Wiktorii i Anny
 12:30
  1. + Marianna, Eugeniusz Szczesiak i zmarli z rodziny Małachowskich
  2. + Helena i Jan Fiedler, Marian, Pelagia, Józef Gurbada
  3. + Teresa Jabłońska
 20:00+ Marian Filipiak w 5 r. śm. i zm. z rodz. Filipiaków, Komorskich i Fiałkowskich– od córki Arlety