AktualnościIntencje

Intencje. 23 lutego – 1 marca 2020 AD.

VII Tydzień zwykły
23.02 Niedziela              
 7:30
  1. + Ewa w 10 r. śm. i zmarli z rodziny
  2. + Władysława, Tadeusz, Bartłomiej Walczak, Zofia Judek
 8:30
  1. + Jerzy Szawalla – od sąsiadów z wejścia nr 116
  2. + Tomasz Urbanowicz – od brata Wojtka z rodziną
 10:00
  1. + Tadeusz Dobrowolski i zmarli z rodz. Dobrowolskich i Stróżyków +
  2. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla nowonarodzonego Jakuba oraz jego brata Krzysztofa i rodziców – od przyjaciela
 11:00
  1. W 15 rocznicę urodzin Karoliny i 21 rocznicę urodzin Mateusza z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
  2. W 56 rocznicę urodzin Dariusza z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
 12:30
  1. + Aleksander Rokicki, Eugeniusz Rokicki, Roman Sacharczuk, Antoni Fak i zmarli z rodziny Rokickich
  2. W intencji Stanisława w 72 rocznicę urodzin i Anny w 47 rocznicę urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
 20:00+ Andrzej w 2 r. śm.
24.02 Poniedziałek       
 8:00O łaskę zdrowia dla Mieczysława
 18:00
  1. + Irena i Arkadiusz Rutkowscy – od Małgorzaty Dreczkowskiej z rodziną
  2. + Jadwiga Barełkowska i zmarli z rodziny
  3. O łaskę zdrowia dla Beaty oraz o  Boże błogosławieństwo i natchnienia Ducha Świętego dla osób, które się opiekują.
25.02 Wtorek                         
 8:00 
 18:00
  1. + Małgorzata Pilarczyk – od rodz. Walachowsich
  2. + Anita Szymczak-Rechnia – od chrzestnego z rodziną
  3. + Agnieszka Białek – od kolegów i koleżanek z KAS
26.02 Środa Popielcowa                                                             
 8:00 
 11:00 + Zbigniew
 16:00O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla córki Sylwii – od rodziców
 17:00
  1. + Ryszard Kobryń – od Zakładu Pogrzebowego
  2. + Helena, Władysław, Leon
 18:00
  1. W intencji Wspólnoty Żywego Różańca
  2. + Irena Pajchrowska w 8 r. śm. – od męża z rodzina
27.02 Czwartek                       
 8:00 
 18:00
  1. + Jan Walkowiak – od Zbigniewa i Małgorzaty
  2. + Wanda Nawrocka – od koleżanek Bogusi i Danusi
28.02 Piątek                        
 8:00 
 18:00
  1. 1)    + Albin Surdyk – od brata Bogdana z rodziną
  2. 2)    + Zofia – od syna Irka z rodziną
29.02 Sobota                            
 8:00 
 18:00
  1. + Sabina Baryżewska – od pracowników Przychodni Salutaris
  2. ++ Rodzice, Teściowie, brat Leon – od Ireny z rodziną
  3. + Krzesisław Czekała w 6 r. śm. Maria Zielińska w 8 r. śm.
01.03 Niedziela                     
 7:30
  1. + Zbigniew
  2. + Małgorzata Kopińska w 3 r. śm. i zmarli z rodziny
 8:30
  1. + Ryszard i zmarli z rodziny
  2. + Helena i Stanisław Morkowscy, Kazimiera Jóźwiak, Olga Bloch, Kazimierz Klimpel
 10:00
  1. W intencji Kamila w 18 rocznicę urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
  2. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla wnuków: Aleksandra, Jędrzeja, Roberta i Juliana
 11:00W podziękowaniu za dar życia i łaskę wiary oraz prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
 12:30
  1. + Zofia Durnoga w 3 r. śm.
  2. + Władysław Promiński w 4 r. śm. oraz zmarli z rodz. Zielińskich i Promińskich
  3. + Bożena i Stefan Olszewscy, Ludwik Kajdaniak, Józef Suprun – od Waldka z rodziną
 20:00+ Albin Surdyk – od żony