AktualnościIntencje

Intencje. 19-26 stycznia 2020 AD.

II Tydzień zwykły
19.01 Niedziela
 7:30
  1. + Stanisław Tomczyk – Msza św. gregoriańska
 8:30
  1. + Pelagia, Antoni, Czesław Bartkowiak, Bolesława, Kazimierz Michalak, Amelia Łukaszewska
  2. + Roman Ozorkiewicz
  3. + Gabriela Dworzecka w 24 r. śm. i jej mama Zenaida
 10:00
  1. + Adam w 10 r. śm. i zmarli z rodziny
  2. + Jolanta Siejak 
  3. + Zofia Więcławska-Haremza – Msza św. gregoriańska
 11:00
  1. W intencji Macieja w 72 rocznicę urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
  2. W intencji Urszuli w 70 rocznicę urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
 12:30
  1. + Krystyna i Jakub
  2. + Jan, Helena Fiedler, Pelagia, Marian, Józef Gurbada
 20:00+ Ryszard Pałka w 4 r. śm. – od żony i dzieci
20.01 Poniedziałek    
 8:00
  1. + Stanisław Tomczyk – Msza św. gregoriańska
  2. + Zofia Więcławska-Haremza
 18:00
  1. + Ryszard Kobryń – od żony z dziećmi
  2. Za parafian
21.01 Wtorek                         
 8:00
  1. + Stanisław Tomczyk – Msza św. gregoriańska
  2. + Zofia Więcławska-Haremza – Msza św. gregoriańska
  3. + Marianna i Józef Paluszewscy
 18:00W intencji zelatorów żywego Różańca z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
22.01 Środa                                                              
 8:00
  1. + Ryszard Kobryń – od Grażyny Kobryń z Warty
  2. + Stanisław Tomczyk – Msza św. gregoriańska
 18:00
  1. + Zofia Więcławska-Haremza – Msza św. gregoriańska
  2. w pewnej intencji
23.01 Czwartek                       
 8:00
  1. ++ Zmarli mieszkańcy z os. Bohaterów II Wojny Światowej nr 49 – od sąsiadki
  2. + Stanisław Tomczyk – Msza św. gregoriańska 
 18:00
  1. + Zofia Więcławska-Haremza – Msza św. gregoriańska
  2. + Czesław Chlebowski – od córki z rodziną
24.01 Piątek                       
 8:00
  1. + Zofia Więcławska-Haremza – Msza św. gregoriańska
  2. + Stanisław Tomczyk – Msza św. gregoriańska
 18:00+ Ryszard Kobryń – od Jerzego Barczaka z rodziną
25.01 Sobota                            
 8:00
  1. + Władysław Wawrzyniak w 28 r. śm.
  2. + Stanisław Tomczyk – Msza św. gregoriańska
 18:00
  1. + Zofia Więcławska-Haremza – Msza św. gregoriańska
  2. + Janina Świtek – od rodziny  Koniecznych
  3. + Antoni Sobkowiak i zmarli z rodziny Sobkowiaków i Walkowiaków
26.01 Niedziela
 7:30+ Bronisława
 8:30
  1. + Zofia Więcławska-Haremza – Msza św. gregoriańska
  2. + Janina Endler w 1 r. śm. Jan Endler, Jan Belski, Leszek Tomański
 10:00
  1. + Zbigniew Płóciennik – od rodziny Fogt
  2. + Henryk Kowalski – od znajomych
  3. + Stanisław Tomczyk – Msza św. gregoriańska
 11:00
  1. W 49 rocznicę ślubu Krystyny i Zbigniewa z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
 12:30
  1. + Józef i Helena
  2. + Ludwik Galas w 10 r. śm. – od żony
  3. + Helena Piasecka w 30 r. śm.
 20:00+ Antoni, Tadeusz, Wanda, Jan, Ryszard Dziedzic, Marian Gerczyk, Krzysztof Gorzała