AktualnościIntencje

Intencje. 12-19 stycznia 2020 AD.

I Tydzień zwykły
12.01 Niedziela – Święto Chrztu Pańskiego
 7:30+ Wanda Wolkiewicz w 6 r. śm.
 8:30W 80 rocznicę urodzin Edmunda z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
 10:00
  1. + Zofia Więcławska-Haremza – Msza św. gregoriańska
  2. + Stanisław Tomczyk – Msza św. gregoriańska
  3. W intencji Ojczyzny i polskich Rodzin
 11:00
  1. W intencji Alicji z okazji 1 urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo. Oraz + Marcin Frąckowiak
  2. W intencji Agnieszki i Holego w 18 rocznicę sakramentu małżeństwa z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
 12:30
  1. + Ewa Kołecka – od siostry Aleksandry z rodziną
  2. + Danuta Jaworska – od siostry Krystyny z dziećmi
  3. Z okazji 70 urodzin  Genowefy z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
 15:00Dzieci I komunijne
 20:00+ Zbigniew Płóciennik – od przyjaciół z Koła 86 „ Orlik”
13.01 Poniedziałek       
 8:00
  1. + Stanisław Tomczyk – Msza św. gregoriańska 
  2. + Ryszard Kobryń – od szafarza Stanisława
 18:00+ Zofia Więcławska-Haremza
14.01 Wtorek                         
 8:00
  1. + Stanisław Tomczyk – Msza św. gregoriańska
  2. + Zofia Więcławska-Haremza – Msza św. gregoriańska 
  3. + Stanisława Pilarczyk w 15 r. śm.
 10.00+ Leszek Mieczysław Perz – Msza św. pogrzebowa
 18:00+ Elżbieta Czarnecka – od koleżanek z czasów licealnych
15.01 Środa                                                              
 8:00
  1. + Zofia Więcławska-Haremza – Msza św. gregoriańska
  2. + Stanisław Tomczyk – Msza św. gregoriańska
  3.     
 18:00+ Ryszard Kobryń – od mieszkańców wejścia nr 54
16.01 Czwartek                       
  8:00
  1. + Ryszard Kobryń – od brata Henryka z żoną
  2. + Stanisław Tomczyk – Msza św. gregoriańska  – 
  3. + Anastazja Nowak w 49 r. śm.  i zmarli z rodziny
 11.00+ Martyna Antoniewicz – Msza św. pogrzebowa
 18:00+ Zofia Więcławska-Haremza – Msza św. gregoriańska
17.01 Piątek                       
 8:00
  1. + Zofia Więcławska-Haremza – Msza św. gregoriańska
  2. + Stanisław Tomczyk – Msza św. gregoriańska
  3.    
 18:00+ Janina Latawiec, Cyryl i Aleksandra Priebe
18.01 Sobota                            
 8:00
  1. + Zofia Więcławska-Haremza – Msza św. gregoriańska
  2. + Stanisław Tomczyk – Msza św. gregoriańska
  3.      
 18:00
  1. + Włodzimierz Wieńć – od mamy
  2. + Benedykta Bors – od córki i zięcia
19.01 Niedziela
 7:30+ Zofia Więcławska-Haremza – Msza św. gregoriańska
 8:30
  1. + Pelagia, Antoni, Czesław Bartkowiak, Bolesława, Kazimierz Michalak, Amelia Łukaszewska
  2. + Roman Ozorkiewicz
  3. + Gabriela Dworzecka w 24 r. śm. i jej mama Zenaida
 10:00
  1. + Adam w 10 r. śm. i zmarli z rodziny
  2. + Jolanta Siejak
  3. + Stanisław Tomczyk – Msza św. gregoriańska
 11:00
  1. W intencji Macieja w 72 rocznicę urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
  2. W intencji Urszuli w 70 rocznicę urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
  12:30
  1. + Krystyna i Jakub
  2. + Jan, Helena Fiedler, Pelagia, Marian, Józef Gurbada
 20:00+ Ryszard Pałka w 4 r. śm. – od żony i dzieci