AktualnościIntencje

Intencje. 2-9 czerwca 2019 AD.

Wniebowstąpienia Pańskie
02.06 Niedziela
 7:30+ Maria Jankowiak – od chrześniaka Grzegorza z rodziną
 8:30
  1. O zdrowie i potrzebne dary Ducha Świętego dla Alicji
  2. + Aleksandra Gierak – od siostry Joanny z synem Irkiem
  3. + Hieronim Fiałkowski
 10:00
  1. + Jan Goździewicz – od siostry Teresy z rodziną
  2. + Hanna Florek – od męża z rodziną
  3. + Jacek Kubiak
 11:00
  1. W intencji Andrzeja i Marioli z okazji 40 rocznicy ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
  2. W intencji Szymona z okazji 1 urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
  3. Jubileusze kapłańskie
 12:30
  1. + Leszek Koczorowski i zm. z rodz. Urbaniaków
  2. + Ryszard Górecki – od Marioli, Mirka z Bartkiem
 20:00+ Jacek Kubiak – od rodz. Budzińskich
03.06 Poniedziałek
 8:00
  1. + Feliks Andrysiak – od Eli Grocholewskiej
  2. + Hieronim Fijałkowski
 17:00+ Tomasz Jerzy Mikszo – Msza św. pogrzebowa
 18:00
  1. + Włodzimierz Wienc – od mamy i rodzeństwa
  2. + Marian Cieślik
  3. + Jacek Kubiak
04.06 Wtorek
 8:00
  1. + Jacek Kubiak
  2. + Hieronim Fijałkowski
 18:00
  1. + Halina Kolada, Zofia Idziorek – od siostry Jadwigi
  2. + Bogdan i Joanna Witkowscy
05.06 Środa
 8:00
  1. + Jacek Kubiak
  2. + Hieronim Fijałkowski
 18:00
  1. W intencji Renaty w dniu urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
  2. + Edward Stachowiak w 24 r. śm. i zm. z rodziny – od żony z dziećmi
06.06 Czwartek
 8:00
  1. + Andrzej Konieczny – od sąsiadów z wejścia nr 115
  2. + Hieronim Fijałkowski
 18:00
  1. + Magdalena Fornalczyk – od wuja Tomka z Rafałem, Magdą i Martą
  2. + Jacek Kubiak
07.06 Piątek
 8:00+ Feliks Andrysiak
 17:00+ Barbara Montewska
 18:00
  1. + Hieronim Fijałkowski
  2. + Bernard Nowak, Kazimierz w 38r. śm., Maria i Franciszek Nowak i zm. z rodziny
  3. + Barbara, Aniela, Czesław
 20:00+ Jacek Kubiak
08.06 Sobota
 8:00
  1. + Jacek Kubiak
  2. + Feliks Andrysiak – od Grupy sprzątającej
 18:00
  1. + Hieronim Fijałkowski
  2. + Cecylia i Ludwik Chojnaccy, Jerzy Wróbel
  3. + Marian i Urszula oraz zm. z rodziny
  4. + Helena Pięta w 20 r. śm. – od wnuka Piotra
09.06 Niedziela
 7:30
  1. + Hieronim Fijałkowski
  2. + Eugenia Stokaluk, Stanisław Stokaluk
 8:30
  1. + Kazimierz i Halina Kowalscy, Aleksandra Wawrzyniak
  2. + Genowefa Pieczyńska – od Barbary i Urszuli z rodziną
 10:00
  1. + Krzysztof Piskorz w 5 r. śm. i zm.. z rodz. Kaźmierczaków i Piskorzów
  2. + Jan i Władysława Kamień
 11:00
  1. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Kazimierza z okazji urodzin
  2. Z okazji 25 rocznicy ślubu Elżbiety i Wojciecha z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
  3. W intencji Sylwii i Sławka z okazji 15 rocznicy ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Jubilatów i całej rodziny
 12:30
  1. + Roman Trawczyński w 6 r. śm. – od żony i córek z rodzinami
  2. + Stanisław Kozłowski, Kazimiera, Adam Draszczyk
 20:00+ Jacek Kubiak