II Niedziela zwykła – 13 stycznia AD 2019. Ogłoszenia parafialne.

  

 1. Wszystkim Wam Drodzy Parafianie za czas odwiedzin duszpasterskich składamy serdeczne Bóg zapłać. Niech czas modlitwy wyda owoce szczególnej opieki Matki Bożej oraz naszego patrona św. Mateusza. Parafian, którzy gościli kapłanów każdego wieczoru zapraszamy w niedzielę 27 stycznia
  do oo. Franciszkanów. O godz. 16.00 przy żłóbku odprawimy Mszę św. dziękczynną za Was i w Waszych intencjach.
 2. Nasz Chór Parafialny kolęduje dzisiaj w Mosinie, a za tydzień Chór Kościelny pw. Św. Cecylii z Mosiny będzie śpiewał w naszym kościele o godz. 11.00.
 3. Jutro Dzień Babci, a we wtorek Dzień Dziadka – pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.
 4. Od 22.01-27.01. – trwają w Panamie 34 Światowe Dni Młodzieży. Polecajmy w modlitwach Papieża i młodych.
 5. W czwartek św. Franciszka Salezego patrona pracowników mediów. Otoczmy modlitwą dziennikarzy.
 6. W piątek święto Nawrócenia św. Pawła – kończy się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Odpust na os. Piastowskim o godz. 18.00.
 7. W sobotę o godz. 16.00 – zapraszamy wszystkie Grupy Duszpasterskie na wspólne kolędowanie.
 8. Inicjatywa Nieustający Różaniec w intencji Ojczyzny odmawiać będziemy każdego 7 dnia miesiąca. Potrzebna  jeszcze   osoba na następującą godzinę:   4.00-4.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i słuchania radia Emaus. Zapraszamy na kiermasz przy biurze parafialnym. Jest nowy Mały Przewodnik z owieczką Magdą.
 10. Solenizantom i jubilatom składamy życzenia opieki Matki Bożej oraz świętych Patronów.
 11. Popularny skrzypek Andre Rieu powraca do kin. Zapraszamy na transmisje koncertu karnawałowego z Sydney w tłusty czwartek 28.02 o godz.18.00. Cena biletu 25 zł od osoby zapisy do wieczora na kiermaszu szczegóły w gablocie.