AktualnościOgłoszenia parafialne

XIV Tydzień zwykły – 8 lipcaAD 2018. Ogłoszenia parafialne.

  

 1. Ruszyła Piesza Poznańska Pielgrzymka na Jasną Górę. Wyjazd pielgrzymów autobusem na powitanie 15 lipca o godz. 5.45 sprzed kościoła.
 2. Ojciec Święty Franciszek odznaczył Panią Bogumiłę Kanią-Łącką Krzyżem „Pro Ecclesia et Pontifice” ustanowionym za wybitne dzieła i zasługi, udzielając jej przywileju noszenia tego odznaczenia. Gratulujemy i cieszymy się razem z odznaczoną, która pełni funkcję prezesa Akcji Katolickiej w naszej Archidiecezji. Szczęść Boże.
 3. Zapraszamy dzieci na tradycyjne wtorki z Bogiem. Zapisy w zakrystii. Spotykamy się o godz. 9.00 na wspólnej modlitwie w kaplicy św. Józefa.
 4. Są jeszcze wolne miejsca na spływ kajakowy rzeką Noteć w sobotę 14 lipca. Spływ zakończymy ogniskiem z kiełbaskami. Cena 70 zł. Zapisy w zakrystii.
 5. W środę święto świętego Benedykta patrona Europy. Pamiętajmy o modlitwie za nasz kontynent, aby nie zapominał o swoich chrześcijańskich korzeniach.
 6. W czwartek wspomnienie św. Ludwika i Zelii Martin – rodziców św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Pamiętajmy w modlitwach o naszych rodzinach, aby były Bogiem silne.
 7. Zwracamy się z prośbą potrzebujemy pomoc do prowadzenia domu, zgłoszenia u x Prob.
 8. Solenizantom i jubilatom składamy życzenia opieki Matki Bożej oraz świętych Patronów.
 9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, w tym zwłaszcza Przewodnika Katolickiego, słuchania radia Emaus oraz odwiedzenia kiermaszu przy biurze parafialnym.
 10. Za tydzień taca gospodarcza na prace remontowe i dalsze upiększanie naszej świątyni.
 11. W minionym tygodniu po swoją nagrodę odszedł
  śp. Mieszko Ewiak. Pogrzeb odbył się w czwartek na cmentarzu naramowickim.
  Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci.
  Niech odpoczywa w pokoju wiecznym
  Amen.